PROJEKTS

Skolēns skolēnam ir iespēja ikvienam talantīgam skolēnam savas zināšanas un prasmes nodot tālāk, sadarbojoties ar jaunāko klašu skolēniem.

IDEJA

Skolēns skolēnam kalpo kā saziņas vide, kurā sākumskolas skolēni un viņu vecāki atrod pasniedzēju, kas ir gatavs palīdzēt.

IECERE

Skolēns skolēnam ir celmlauzis pašmotivētu Latvijas skolēnu izglītības attīstībā. Tas ir pirmais portāls Latvijā ar skolēnu-pasniedzēju bāzi.

BLOGS

Skolēnu klubs sniedz iespēju ikvienam jaunietim Latvijā iepazīties ar ziņām un citām aktualitātēm, kas skar skolēnu dzīvi.

Pirmais portāls Latvijā, kas veltīts skolēnu apmācībām savā starpā!

Interneta celmlauzis neformālo izglītības metožu attīstībā no 2017. gada marta.

Uzmanību! Atgādinām, ka SMU SIA "Skolēns skolēnam" nefunkcionē un nesniedz mājaslapā skolens.lv piedāvātos pakalpojumus no 2017. gada 1. jūnija. Darbība tiks atsākta pēc projekta atkārtotas reģistrācijas jaunajā mācību gadā!

KĻŪT PAR PASNIEDZĒJU

Lai kļūtu par pasniedzēju, kandidāti aizpilda pieteikuma formu, kurā norāda nepieciešamo informāciju.

ATRAST PASNIEDZĒJU

Katram interesentam ir iespēja atrast sev piemērotāko pasniedzēju, kurš ir sasniedzis augstus rezultātus mācību priekšmetā.

VALODU KURSI

Individuālās un grupas valodu mācības.

SEMINĀRI

Nodarbības motivācijas veikšanai.

PALĪDZĪBA DARBOS

Referāti, domraksti, esejas, projekta darbi, konspekti, laboratorijas darbi...

BLOGS "SKOLĒNU KLUBS"

Skolēnu dzīves aktualitātes.

Projekts

Projekts Skolēns skolēnam ir tapis, lai veicinātu sadarbību un zināšanu apmaiņu skolēnu vidū. Tā ir unikāla iespēja ikkatram skolēnam pilnveidot un attīstīt savas zināšanas un talantu kopīgā darbā. Projekta pasniedzēji jeb vecāko klašu skolēni piedāvā iespēju jaunāko klašu skolēniem izveidot stabilu zināšanu pamatu katrā mācību priekšmetā un palīdzēt pārvarēt grūtības mācību procesā. Platforma piedāvā iespēju motivētiem bērniem un jauniešiem papildināt un atsvaidzināt zināšanas jebkurā mācību priekšmetā. Mūsu mērķis ir veicināt izglītotu nākotnes sabiedrības locekļu veidošanos. Viens no konstruktīva dialoga pamatakmeņiem ir spēja komunicēt, un šo spēju var attīstīt, vienīgi patstāvīgi trenējoties un strādājot.

Par mums

Linda Lielbriede

Projekta Skolēns skolēnam idejas autore. Projekta vadītāja un sakaru koordinatore, portāla administratore.

Daniils Vladimirovs

Projekta Skolēns skolēnam idejas līdzautors. Projekta attīstības un reklāmas koordinators, IT atbalsts.

Semināri

Projekta autori ir jaunieši, kas īstenojuši savu ideju, mērķtiecīgi virzoties pa nosprausto plānu. Kā zināms, komunikācija vienaudžu starpā arvien izvēršas ļoti trāpīga un produktīva, tāpēc projekta autori labprāt viesosies dažādās skolās, lai pastāstītu sīkāk par skolēnu mācību uzņēmumu izveidi, par ideju radīšanu, mācību motivāciju un daudziem citiem aizraujošiem tematiem.

Semināri