KAMPAŅA

#RitenisVaiAutobuss? Kādu pieeju mācībām izvēlies TU? Mēs par izglītības iespēju bezgalību!

PALĪDZĪBA MĀCĪBĀS

skolēns.lv ir unikāla iespēja ikvienam kļūt par palīgu mācību procesā vai saņemt konsultāciju neskaidrajos jautājumos.

IDEJA

skolēns.lv kalpo kā saziņas vide, kurā savu palīdzību mācību procesā piedāvā kā skolēni un pedagogi, tā arī organizācijas.

PROJEKTS

skolēns.lv ir atslēga mācību sasniegumu uzlabošanā un modelis skolēns-skolēnam, kas balstās uz izpratni un interesi.

IECERE

skolēns.lv ir celmlauzis Latvijas izglītības attīstībā, neskaidro mācību jautājumu apguvē, jauniešu izaugsmes veicināšanā.

BLOGS

skolēns.lv piedāvā iespēju ikvienam Latvijā iepazīties un dalīties ar ziņām, viedokļiem un citām aktualitātēm, kas skar jauniešu dzīvi.

Pirmais izglītības ceļvedis, digitālā jauniešu saziņas vide un lielākais mācību palīgs Latvijā!
Reģistrēties

Privātais vai organizācijas profils

Palīdzība mācībās – Pasniedzēji un organizācijas

Palīgi, privātskolotāji un pasniedzēji, skolas, pulciņi un kursi

Blogs skolēns.lv

Skolēnu dzīves aktualitātes

Iespējas jaunatnei

Prasmju apgūšana, jauniešu pasākumi un semināri, mācību materiāls

Blogs

Apraksts

Organizācija Skolēns LV ir tapusi, lai veicinātu mācību jautājumu risināšanu un uzlabotu sekmes, attīstītu komunikācijas prasmes, sniegtu iespēju ikvienam Latvijas jaunietim atrast sev tīkamos neformālās un/vai interešu izglītības veidus, kā arī lai veidotu atbildīgus un spējīgus jauniešus Latvijas nākotnei. Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem. Platformā reģistrētie lietotāji ir gatavi palīdzēt un konsultēt mācību jautājumos, lai izveidotu un nostiprinātu stabilu zināšanu pamatu un palīdzētu pārvarēt neskaidrības par individuāliem jautājumiem mācību procesā. Platforma piedāvā iespēju motivētiem bērniem un jauniešiem papildināt un atsvaidzināt zināšanas jebkurā mācību priekšmetā, kā arī iesaistīties vairākos izglītojošos projektos.

Pilnais apraksts