PROJEKTS

skolēns.lv ir unikāla iespēja ikvienam kļūt par palīgu mācību procesā vai saņemt konsultāciju neskaidrajos jautājumos.

PISA 2018

Video: Latvijas olimpieši aicina skolēnus piedalīties PISA 2018 pētījumā, kas sāksies jau marta beigās.

IDEJA

skolēns.lv kalpo kā saziņas vide, kurā savu palīdzību mācību procesā piedāvā kā skolēni un pedagogi, tā arī organizācijas.

DRAUGI

skolēns.lv ir atslēga mācību sasniegumu uzlabošanā un modelis "Skolēns skolēnam", kas balstās uz izpratni un interesi.

IECERE

skolēns.lv ir celmlauzis Latvijas izglītības attīstībā, neskaidro mācību jautājumu apguvē, jauniešu izaugsmes veicināšanā.

BLOGS

skolēns.lv piedāvā iespēju ikvienam Latvijā iepazīties un dalīties ar ziņām, viedokļiem un citām aktualitātēm, kas skar jauniešu dzīvi.

Pirmais izglītības ceļvedis, digitālā jauniešu saziņas vide un lielākais mācību palīgs Latvijā!
Kļūt par dalībnieku

Lai kļūtu par dalībnieku, kandidāti veic bezmaksas reģistrāciju portālā un norāda nepieciešamo informāciju

Palīdzība mācībās – palīgi/pasniedzēji

Ikvienam interesentam ir iespēja atrast sev piemērotu palīgu mācību jautājumos, izvēloties no portālā pieejamajiem profiliem

Brīvprātīgie

Ikviens var iesaistīties organizācijas darbībā un kļūt par brīvprātīgo

Sadarbība

Kļūt par sadarbības partneri

Semināri un pasākumi

Izglītojošās un motivācijas nodarbības

Projekti – Iespējas jaunatnei

Prasmju apgūšana, jauniešu kursi, digitālā apmācība, mācību materiāls

Blogs skolēns.lv

Skolēnu dzīves aktualitātes

Blogs

Vairāk

Pasniedzēji, privātskolotāji, konsultanti un palīgi mācību jautājumos ir atrodami šeit!

Organizācija

Organizācija Skolēns LV ir tapusi, lai veicinātu mācību jautājumu risināšanu un uzlabotu sekmes, attīstītu komunikācijas prasmes, sniegtu iespēju ikvienam Latvijas jaunietim atrast sev tīkamos neformālās un/vai interešu izglītības veidus, kā arī lai veidotu atbildīgus un spējīgus jauniešus Latvijas nākotnei. Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem. Platformā reģistrētie lietotāji ir gatavi palīdzēt un konsultēt mācību jautājumos, lai izveidotu un nostiprinātu stabilu zināšanu pamatu un palīdzētu pārvarēt neskaidrības par individuāliem jautājumiem mācību procesā. Platforma piedāvā iespēju motivētiem bērniem un jauniešiem papildināt un atsvaidzināt zināšanas jebkurā mācību priekšmetā, kā arī iesaistīties vairākos izglītojošos projektos.

Vairāk

Linda Lielbriede

Skolēns LV idejas autore.

linda@skolens.lv

Daniils Vladimirovs

Skolēns LV idejas līdzautors.

daniils@skolens.lv