skolēns.lv Skaidro citiem, mācies pats!

Kļūt par dalībnieku

Ikviens jaunietis, vecāks, izglītības entuziasts vai pedagogs var reģistrēties portālā skolēns.lv un izveidot savu profilu. Tā ir iespēja palīdzēt mācību jautājumu risināšanā bērniem un jauniešiem Latvijā, izvietojot savu profilu portālā un piedāvājot palīdzības iespējas. Reģistrētiem lietotājiem ir iespējams veidot blogu par izglītības un jauniešu dzīves aktualitatēm, kā arī pēc vēlmes piedalīties organizācijas Skolēns LV darbībā, kļūstot par tās brīvprātīgajiem.

Reģistrācijas formā ir ievietoti tava Facebook profila dati. Aizpildi trūkstošo informāciju!
Veiksme!
Kļūda!
Kļūda! Formas lauki ir azpildīti kļūdaini vai nepilnīgi.

Autorizēties

Pieslēdzies skolēns.lv portālam, izmantojot savus datus. Ja vēl neesi reģistrēts, tad pievienojies projektam un kļūsti par dalībnieku, aizpildot blakus esošo reģistrācijas formu.

Kļūda!