Valodu kursi

Projekts Skolēns skolēnam piedāvā iespēju pieteikties valodu apmācības kursiem, kas ir paredzēti jauniešiem, kuri ir ieinteresēti ne vien apgūt gramatiku, bet arī iemācīties diskutēt, uzlabot savas runāšanas prasmes kādā no valodām un piedalīties grupas nodarbību aktivitātēs. Taču tiem, kas vēlas individuāli izglītoties un apgūt valodas kopā ar kādu no platformas datu bāzē ievietotajiem skolēniem-pasniedzējiem, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa, izvēloties konkrēto skolēnu-pasniedzēju projekta mājaslapā.

Uzmanību! Atgādinām, ka SMU SIA "Skolēns skolēnam" nefunkcionē un nesniedz mājaslapā skolens.lv piedāvātos pakalpojumus no 2017. gada 1. jūnija. Darbība tiks atsākta pēc projekta atkārtotas reģistrācijas jaunajā mācību gadā!

Nodarbības izvēlētajā valodā notiek grupās no 3 līdz 8 cilvēkiem un paredzēta jebkura vecuma bērniem. Valodu kursu grupas vada projekta dalībnieki – skolēni, kas uzrādījuši izcilus sasniegumus kādā no valodām. Valodu kursu norises vieta mainās atkarībā no dalībnieku skaita, kā arī no sezonas un laikapstākļiem – dažkārt nodarbības norisinās Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās, taču citkārt dalībnieki kopā ar nodarbības vadītāju dodas pastaigās pa pilsētu un parkiem, pavadot laiku sarunās kādā no izvēlētām valodām. Parasti nodarbības notiek divas reizes nedēļā, un katra no tām ilgst 2 akadēmiskās stundas jeb 90 minūtes. Nodarbības ir paredzētas, lai uzlabotu skolēnu savstarpējās komunikācijas prasmes dažādās valodās, attīstot valodas apguves nozīmi sociālās vides veidošanā.

Ievērībai! Pieteikumu drīkst aizpildīt tikai pilngadīga persona. Ja neesi sasniedzis 18 gadu vecumu, tad pieteikums jāaizpilda vienam no vecākiem!

Kursu norises vieta un laiks tiks paziņots, kad pieteiksies visi grupas dalībnieki. Lūgums pieteikuma formā norādīt vēlamo dienu un laiku, kā arī divas alternatīvas.