Sadarbība

Veiksmīgas attīstības pamatā ir ilgtspējīga sadarbība, tāpēc biedrība Skolēns LV piedāvā iespēju sadarboties ikvienai organizācijai vai privātpersonai, kuras darbība vērsta jauniešu iespēju un izglītības popularizēšanā un realizācijā. Mūsu sadarbības lokā aicināti tie, kuriem nav vienaldzīga bērnu un jauniešu nākotne, iespējas un izglītība.

Dzinulis

Platforma skolēns.lv ir pirmais izglītības ceļvedis Latvijā, kurā vienuviet meklējama informācija ne vien par mācību jautājumu risināšanu, bet arī par jaunatnes iespējām un talantu pilnveidošanu. Saviem sadarbības partneriem piedāvājam unikālu platformu ar palīgu, konsultantu un pedagogu bāzi, kā arī ar plašu auditoriju, kas alkst uzzināt par iespējām jauniešu dzīves uzlabošanai. Mums ir svarīgs katrs ierosinājums, tāpēc jauni projekti un kopīgi pasākumi ir sadarbības stūrakmens.

Iespējas

Platforma skolēns.lv sniedz plašas iespējas saviem sadarbības partneriem – sākot no reklāmas baneriem un reklāmrakstiem līdz pat izglītojošu semināru veidošanai un kopīgu projektu izstrādei. Izglītības sfēras attīstība ir svarīgs temats, kurā ieguldīt līdzekļus un laiku, jo nākotnē tas atmaksāsies ar uzviju. Sadarbības partneriem tiek piedāvāts veidot kursus un lekcijas kā skolēniem, tā izglītības speciālistiem, izvietot informāciju par piedāvājumiem, lai kopīgi veidotu un attīstītu izglītotu jaunatni.

Aicinājums

Ikviena organizācija vai privātpersona, kuras intereses un mērķi skar bērnu un jauniešu izaugsmi, iespēju attīstību un izglītības nozīmes palielināšanos, tiek laipni aicināta kļūt par biedrības Skolēns LV sadarbības partneri. Kopīgiem spēkiem mēs varam uzlabot bērnu un jauniešu iespējas izglītībā. Mēs piedāvājam plaši apmeklētu interneta platformu, brīvprātīgo resursus, kā arī esam atvērti jauniem ierosinājumiem un kopīgiem projektiem. Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!

Ko iegūst partneri?

• Iespēja reklamēt organizāciju platformas ietvaros (reklāma, reklāmraksti Blogā, partneru piedāvājumi lietotājiem utt.);
  • Iespēja izvietot organizācijas profilu sadaļā Kursi, kā arī organizācijas darbinieku profilus sadaļā Profili;
  • Iespēja veidot kopīgos projektus gan digitāli sadaļā Projekti, gan reālajā vidē;
  • Iespēja saņemt palīdzību un brīvprātīgo resursus ideju un projektu realizācijā;
  • Iespēja izveidot kontaktus ar citiem dalībniekiem un sadarboties ar citām organizācijām.

Kā kļūt par partneri / biedru?

Sazinies ar mums, lai uzsāktu sadarbību!

daniils@skolens.lv