Ieguvumi

Projektu atbalsta vairākas mācību iestādes, un tajā piedalās dažādu Latvijas skolu audzēkņi.

Platforma paver iespējas talantīgiem jauniešiem, kas vēlas palīdzēt mācībās, nodot savas zināšanas tālāk.

Jaunāko klašu skolēni ātri atrod pasniedzēju, kas ir gatavs izskaidrot konkrēto mācību priekšmetu.

Skolēnu savstarpējā sadarbība veicina izaugsmi un attīsta skolēna plašu un dziļu izpratni par pasauli.

Viens no konstruktīva dialoga pamatakmeņiem ir spēja komunicēt, kas ir sabiedrības attīstības pamats.

Skolēnam

Platforma ir pieejama BEZMAKSAS visiem skolēniem un to vecākiem, kas vēlas atrast pasniedzēju. Izmantojot mājaslapā izveidoto pieteikuma formu un atstājot tajā savu kontakta informāciju, ikvienam apmeklētājam ir iespējams izvēlēties vecāko klašu audzēkni un sazināties ar viņu, lai norunātu visas mācību nodarbību detaļas. Skolēna-pasniedzēja pakalpojumi mācībās ir maksas. Par tās lielumu klients pēc pieteikuma formas aizpildīšanas vienojas ar SMU SIA "Skolēns skolēnam" skolēnu-pasniedzēju. Portālā ir pieejami arī citi projekta maksas pakalpojumi.

Kandidātam

Projekta administrācija prasa samaksu par skolēna-pasniedzēja profila izveidošanu, reģistrāciju, kas tiek apstiprināts pēc intervijas klātienē, kā arī par skolēna-pasniedzēja profila izvietojumu un uzturēšanu projekta interneta vietnē. Tādējādi, samaksa (mēneša maksas veidā) tiek ieturēta par skolēna-pasniedzēja profila publicēšanu tiešsaistē, kā rezultātā viņam ir iespēja izveidot sadarbību ar jaunāko klašu skolēniem. Sazinoties ar projekta vadību vai aizpildot pasniedzēja pieteikuma formu, ir iespējams uzzināt informāciju par sadarbības iespējām.

Reģistrēties