Atrast pasniedzēju

Seko mūsu Facebook lapai un esi informēts!

Uzmanību! Atgādinām, ka SMU SIA "Skolēns skolēnam" nefunkcionē un nesniedz mājaslapā skolens.lv piedāvātos pakalpojumus no 2017. gada 1. jūnija. Darbība tiks atsākta pēc projekta atkārtotas reģistrācijas jaunajā mācību gadā!

kārtība

Visi mācību priekšmeti

cits mācību priekšmets

kārtība

Ievērībai! Skolēna-pasniedzēja pakalpojumi mācībās ir maksas. Par tās lielumu klients pēc pieteikuma formas aizpildīšanas vienojas ar SMU SIA "Skolēns skolēnam" skolēnu-pasniedzēju.

Kļūda

pasniedzēju saraksts

Meklētais pasniedzējs nav atrasts. Apskaties citus pasniedzēju sarakstā vai aizpildi vispārīgu pieteikuma formu.

pasniedzēju saraksts

Pasniedzējs
Fotogrāfija
Mācību iestāde
Informācija
Mācību priekšmeti
Reģ. numurs

Ievērībai! Pieteikumu drīkst aizpildīt tikai pilngadīga persona. Ja neesi sasniedzis 18 gadu vecumu, tad pieteikums jāaizpilda vienam no vecākiem!

Nevari atrast?

Ja skolēnu-pasniedzēju sarakstā neesi atradis nepieciešamo, nenokar degunu! Aizpildi vispārīgu pieteikuma formu, norādot mācību priekšmetus, kuros meklē palīdzību, un tuvakajā laikā portāla administrācija centīsies atrast meklēto.

Kontaktinformācija

Sistēmā piereģistrēto un lapā attēloto pasniedzēju kontaktinformācija nav publiski pieejama. Lai sazinātos ar kādu no pasniedzējiem, veic izvēli un izmanto pieteikuma formu!