Ziemassvētku balle 2019

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

Kļūda!
Skolēns.lv – RV1.ģ Ziemassvētku balles 2019 informatīvais atbalstītājs
Ziemassvētku balle

Programma


Ludziņa "Lorda Artura Sevila noziegums"

Deviņpadsmitā gadsimtā Londonas augstākā sabiedrība ar lēdiju Vindermīru dzīvo ar pilnu krūti. Kādā no viņas ballēm Lords Arturs satiek cilvēku, kas izmainīs visu viņa dzīvi – un šī satikšanās iegrūž viņu nebeidzamā dejā ar humoristiskām situācijām... un noziegumiem!

Lai veiktu biļetes rezervāciju, jāautorizējas!Kas ir skolēns.lv?

Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem.

Kāpēc skolēns.lv ir atbalstītājs?

Portāla skolēns.lv autori ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 2018. gada absolventi Linda un Daniils. RV1.ģ skolniece Elīza kopā ar jauniešu komandu turpina vadīt biedrību un attīstīt interneta projektu.

Kāpēc jābūt reģistrētam skolēns.lv?

Lai uzglabātu informāciju par rezervētām biļetēm, nepieciešams veikt reģistrāciju. Portāla skolēns.lv komanda rūpējas par lietotāju konfidencialitāti un datu drošību. Lietošanas noteikumi.

Datums un laiks


Pamatskolas balle ()
– luga ◎ | vietas:
– balle ◎ -
Vidusskolas balle ()
– luga ◎ | vietas:
– balle ◎ -


Rezervēt biļeti


Šī veidlapa paredzēta tikai RV1.ģ skolēniem un RV1.ģ skolēnu uzaicinātām personām.
Biļete jārezervē elektroniski, taču tā klātienē jāapmaksā uz vietas RV1.ģ ne vēlāk kā 3 dienas pirms pasākuma.
Kļūda!
Veiksme!
Kļūda! Formas lauki ir azpildīti kļūdaini vai nepilnīgi.

Persona/-as


Pāra biļetes otrā persona:

Uz otrās personas e-pasta adresi tiks nosūtīts uzaicinājums ar piekļuvi rezervācijai.

Kopsavilkums


Persona/-as
Iesniegums Personām, kas nav RV1.ģ skolēni, ir jāuzraksta iesniegums.
Pasākums
Biļete
Laiks
Summa
Turpinot Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks nodoti JAL SMU “Leona Paegles mazbērni”, SMU/2019-RV1ģ-11, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Vidusskolēnu dome) un tiks apstrādāti laika periodā no 2019. gada 2. decembra līdz 2019. gada 19. decembra plkst. 23:00, lai nodrošinātu biļešu pārbaudi un personas identificēšanu Ziemassvētku balles 2019 pasākuma laikā.

JAL SMU “Leona Paegles mazbērni”, SMU/2019-RV1ģ-11

Skolēns LV nodrošina JAL SMU “Leona Paegles mazbērni” (turpmāk – Partneris) RV1.ģ Ziemassvētku balles 2019 (turpmāk – Pasākums) biļešu rezervēšanas sistēmu (turpmāk – Sistēma). Samaksa par Sistēmas izveidošanu un uzturēšanu Partnerim netiek piemērota, Sistēma tiek sniegta bez atlīdzības. Par Sistēmas izveidošanu un uzturēšanu visus izdevumus sedz Skolēns LV. Partneris organizē Pasākumu un patstāvīgi veic visas ar Pasākuma biļešu pārdošanu saistītas finansiālās darbības (saimniecisko darbību), kas ir biļešu maksājumu pieņemšana un apstrāde. Skolēns LV nav atbildīgs par Pasākumu un neveic finansiālo darbību (saimniecisko darbību) saistībā ar Pasākuma biļešu pārdošanu. Skolēns LV negūst peļņu no Partnera biļešu pārdošanas ieņēmumiem.