Ziemassvētku balle 2018

Ziemassvētku balle

Programma

Ludziņa "Ir Ziemassvētki?"

Edvīns. Kas viņš ir? Skolotājs. Cilvēks. Rokzvaigzne? Pagapagapaga, vai tad viens izslēdz otru? Un vai otrais trešo? Un kas esi tu? Vai tev arī ir loma? Un vai citi arī domātu, ka tā ir tava loma, ja tiem jautātu? Lugas galvenie varoņi meklē atbildes uz šiem jautājumiem.

Lai veiktu biļetes rezervāciju, jāautorizējas!

Kas ir skolēns.lv?

Portāls skolēns.lv piedāvā unikālu iespēju ikkatram jaunietim pilnveidot, attīstīt un uzlabot esošās zināšanas un talantus kopīgā darbā ar vienaudžiem, izglītības speciālistiem vai pedagogiem.

Kāpēc skolēns.lv ir atbalstītājs?

Portāla skolēns.lv autori ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolventi Linda un Daniils. Kopā ar jaunu vadītaju Jēkabu jaunieši turpina attīstīt projekta ideju un atbalsta sabiedriskās aktivitātes.

Kāpēc jābūt reģistrētam skolēns.lv?

Lai uzglabātu informāciju par rezervētām biļetēm, nepieciešams veikt reģistrāciju. Portāla skolēns.lv komanda rūpējas par lietotāju konfidencialitāti un datu drošību. Lietošanas noteikumi.

Datums un laiks

Pamatskolas balle ()
– luga ◎ | vietas:
– balle ◎ -
Vidusskolas balle ()
– luga ◎ | vietas:
– balle ◎ -

Rezervēt biļeti

Šī veidlapa paredzēta tikai RV1.ģ skolēniem un RV1.ģ skolēnu uzaicinātām personām.
Biļete jārezervē elektroniski, taču tā klātienē jāapmaksā uz vietas RV1.ģ ne vēlāk kā 3 dienas pirms pasākuma.
Kļūda!
Veiksme!
Kļūda! Formas lauki ir azpildīti kļūdaini vai nepilnīgi.

Persona/-as

Pāra biļetes otrā persona:

Uz otrās personas e-pasta adresi tiks nosūtīts uzaicinājums ar piekļuvi rezervācijai.

Kopsavilkums

Persona/-as
Iesniegums Personām, kas nav RV1.ģ skolēni, ir jāuzraksta iesniegums.
Pasākums
Biļete
Laiks
Summa
Turpinot Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks nodoti JAL SMU “Pirmā vienmēr pirmā”, SMU/2018-RV1ģ-11, (Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Vidusskolēnu dome) un tiks apstrādāti laika periodā no 2018. gada 5. decembra līdz 2018. gada 20. decembra plkst. 23:00, lai nodrošinātu biļešu pārbaudi un personas identificēšanu Ziemassvētku balles 2018 pasākuma laikā.

JAL SMU “Pirmā vienmēr pirmā”, SMU/2018-RV1ģ-11

Skolēns LV nodrošina Partnerim Sistēmu bez atlīdzības. Samaksa par Sistēmas izveidošanu un uzturēšanu Partnerim netiek piemērota. Par Sistēmas izveidošanu un uzturēšanu visus izdevumus sedz Skolēns LV. Partneris organizē Pasākumu un patstāvīgi veic visas ar Pasākuma biļešu pārdošanu saistītas finansiālās darbības (saimniecisko darbību), kas ir biļešu maksājumu pieņemšana un apstrāde. Skolēns LV nav atbildīgs par Pasākumu un neveic finansiālo darbību (saimniecisko darbību) saistībā ar Pasākuma biļešu pārdošanu. Skolēns LV negūst peļņu no Partnera biļešu pārdošanas ieņēmumiem.