Brīvprātīgie

Mūsdienu jaunieši ir inovatīvām idejām bagāti, tāpēc biedrība Skolēns LV aicina ikvienu iesaistīties organizācijas darbībā un kļūt par brīvprātīgo. Brīvprātīgos sagaida plašas iespējas piedalīties un pašiem veidot izglītojošus pasākumus un seminārus jauniešiem, attīstīt biedrības darbību un rosināt jauninājumus, piedalīties tās organizatorisko jautājumu risināšanā un mediju komandas darbā. Tas ir lielisks sākums ražīgam darbam!

Kā kļūt par brīvprātīgo?

Reģistrācija

Reģistrējies portālā – šeit

Reģistrējies portālā

Raksti uz info@skolens.lv

Izvēlies kļūt par brīvprātīgo

Apstiprinājums

Saņem apstiprinājumu

Dalība

Iesaisties organizācijā

Piedalies projektā

Izvēlies!

Biedrība Skolēns LV arī turpmāk ir atvērta jauniem sadarbības piedāvājumiem – iespēju veidot lekcijas, seminārus vai nodarbības jauniešiem, kā arī attīstīt izglītības jautājumu risināšanu un pieeju jaunām mācību metodēm. Kāpēc izvēlēties mūs? Platformas veidotāji ir jaunieši, kas īstenojuši savu ideju, mērķtiecīgi virzoties pa nosprausto plānu, lai palīdzētu vienaudžiem gūt arvien labākus rezultātus mācībās. Droši sazinies ar mums! Kontakti

Iesaisties!

Semināru un pasākumu tapšanā aktīvi iesaistās biedrības Skolēns LV brīvprātīgie – idejām bagāti jaunieši, entuziastiski izglītības speciālisti, kā arī organizācijas un uzņēmumi, kuriem nav vienaldzīgs Latvijas bērnu un jauniešu izglītības un iespēju jautājums. Sadarbojoties ar biedrību Skolēns LV, brīvprātīgie un partneri veido seminārus un lekcijas, kas ne vien pulcē lielu cilvēku skaitu, bet arī ieinteresē jauniešus attīstīt savus talantus.